❤️WALENTYNKI W NASZEJ SZKOLE❤️
Jak co roku Samorząd Uczniowski z okazji Święta Zakochanych zorganizował POCZTĘ WALENTYNKOWĄ💌. Do udekorowanej skrzynki można było wrzucać swoje kartki i serduszka.
Następnie walentynkowi listonosze posegregowali pocztę i roznosili po klasach korespondencję od tajemniczych wielbicieli kierując je pod właściwy adres. Walentynkowe życzenia można było przesłać lubianym przez nas koleżankom i kolegom oraz nauczycielom💌.
W tym dniu w naszej szkole obowiązywał tylko kolor CZERWONY❤️. Wszyscy uczniowie opowiedzieli na nasze hasło i ten kolor dzisiaj rządził❤️.
Korytarz szkolny i sale lekcyjne zostały udekorowane specjalnie na tę okazję. Przystrojona szkoła wprawiła nas w miłosny, przyjazny i romantyczny nastrój, który wszystkim się udzielał💞💗.
Kto chciał mógł osobiście lub klasa wspólnie przygotować wiersz o miłości, który bierze udział w szkolnym konkursie. Dziękujemy naszym uczniom za zaangażowanie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w piątek.
To był kolejny miły dzień w szkole💟💟💟.