rodzica-3759.jpg [miniatura]

Wiceprzewodnicząca: Maja Siedlecka

Skarbnik: Wojciech Krzykalski

Protokolant: Joanna Nowak-Karpińska

Zapraszamy do kontaktu i działalności w Radzie:
Adres e-mail: rada.rodzicow7@interia.pl
Fun page Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 7 im. mjr Mieczysława Słabego w Gdańsku: Rada Rodziców SP nr 7 w Gdańsku - ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA NASZEGO PROFILU!!

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 Rada Rodziców uchwaliła aby Rodzice ubezpieczali dzieci indywidualnie.  Po latach dobrej współpracy proponujemy ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie: https://bezpieczny.pl/91124

Aby dokonać zakupy należy wejść w link poniżej, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia NNW szkolnego z 10% zniżką.

Kod Pośrednika do rabatu przydzielony Placówce to 91124

Rodzic samodzielnie wybiera zakres i składkę ubezpieczenia. W ramach jednej polisy może ubezpieczyć kilkoro dzieci z różnych szkół i przedszkoli. Ubezpieczenie działa 24h/dobę na całym świecie. W zakresie również znajduję się wyczynowe uprawianie sportów w szkole i poza szkoła.

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia proszę o kontakt z Opiekunem Bezpieczny.pl Panią Joanną Karczewska

tel. 604 055 358 Email:  jkarczewska@bezpieczny.pl

RADA RODZICÓW SKŁADKI 2020/2021

Na co idą pieniądze z Rady Rodziców:

• wszelkiego rodzaju konkursy w szkole i nagrody;
  • kwiaty na uroczystości szkolne;
  • współfinansowanie festynu rodzinnego i nagród dla dzieci;
  • dofinansowanie biblioteki szkolnej – zakup mebli, pokrowców książek;
  • w latach poprzednich zakup maszyn do szycia i piekarników oraz współfinansowanie sztandaru szkoły.

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wpłaty na Radę Rodziców, informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 ustalono składkę w wysokości 10 złotych miesięcznie za każde dziecko, składka roczna 100 złotych na dziecko. Wpłaty dokonujemy na konto bankowe lub do skarbników klasowych :

KONTO BANKOWE RADY RODZICÓW SP NR 7

Dane Konta: Nest Bank
Rada Rodziców SP NR 7:

27 1870 1045 2078 1069 3747 0001

Przy każdej wpłacie w tytule przelewu prosimy o dopisek: darowizna na Radę Rodziców SP 7 oraz która klasa i szkoła/ewentualnie imię i nazwisko dziecka przy wpłatach indywidualnych

Grzegorz Radzymiński