SZKOLNE KOLO CARITAS organizuje zbiórkę ‘’ŚWIĄTECZNA PACZKA’’ . Co roku obdarowywaliśmy swoimi darami jedną z rodzin z Domowego Hospicjum. W tym roku nasza szkoła chce wspomóc DOM HOSPICYJNY DLA DZIECI ‘’BURSZTYNOWA PRZYSTAŃ’’, w którym znajduje się 12 dzieci.
Potrzebne są komplety pościeli, ważne, aby był bawełniane o rozmiarach 140 x 200 –poszwa (kołdra); 40 x 60 –poszewka (poduszka) o kolorach pastelowych, dziecięce z prześcieradłem na gumce (140 x200) oraz o tych samych wymiarach kołdry i poduszki –nie za puszyste (140 x200; 40 x60).
Z rzeczy drobnych to: mokre chusteczki i zupki GERBERKI
Osoby chętne, które chciałyby wspomóc osobiście lub zrobić prezent MIKOŁAJKOWY OD CAŁEJ KLASY prosimy o zgłoszenie się do p. Danuty Kupa (kl.4-8) ; p. Agnieszki Szymańskiej i p. Bożeny Filipskiej (kl.0-3)
DO 3 GRUDNIA 2021R.
Za wszelką pomoc i dobre serce dziękujemy❤🎁.❤