🎨🐣 Rozstrzygnięcie V Dzielnicowego Konkursu Plastycznego "Kartka Wielkanocna"! 🐰🌸

Drodzy Mieszkańcy Dzielnicy Matarnia,
Z ogromną radością chcielibyśmy ogłosić wyniki V Dzielnicowego Konkursu Plastycznego "Kartka Wielkanocna", który stanowił nie tylko okazję do artystycznego wyrazu, ale także propagowania tradycji związanych z Wielkanocą. To był czas pełen kreatywności i zaangażowania dzieci w wieku od 2 do 15 lat z naszych placówek edukacyjnych.
Jury, w składzie Mirosława Krause, Renata Bednarska i Agnieszka Rutecka, miało niezwykle trudne zadanie wybrania zwycięzców spośród wielu przepięknych prac, które wpłynęły do nas. Po długich obradach, z radością ogłaszamy, że nagrodzono:
Kategoria Przedszkole:
I miejsca - Hania Kabala
II miejsce - Ksawery Sinicki
III miejsce - Julek Turowski
Wyróżnienie: Hania Kilarska
Kategoria klasy 0-2:
I miejsce - Kuba Bronakowski
II miejsce - Kasia Wojdyła
III miejsce - Blanka Nowakowska
Wyróżnienie: Stasiu Bortkiewicz
Kategoria klasy 3-4:
I miejsce - Kornelia Strzyż
II miejsce - Antek Bortkiewicz
III miejsce - Jana Kramek
Wyróżnienie: Oliwia Nowakowska
Kategoria klasy 5-8
I miejsce - Wiktor Mitkiewicz
II miejsce - Maja Łuka
III miejsce - Filip Samaruk
Wyróżnienie: Olgierd Gande-Milewski
Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym talentu, pomysłowości i zaangażowania!
Dziękujemy Rada Dzielnicy Matarnia i Rada Rodziców SP nr 7 im. mjr. Mieczysława Słabego w Gdańsku za nieoceniony wkład i pomoc w sfinansowaniu nagród, które zostaną wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/2024.
Dziękujemy wszystkim za udział i zachęcamy do dalszego rozwijania swoich artystycznych pasji!
Z serdecznymi pozdrowieniami,
Koordynatorki konkursu: Ania Drywa, Karolina Gala, Agnieszka Sebb i Agnieszka Szymańska