🐰🌷 Dzisiaj mieliśmy niezwykle radosny dzień w naszej szkole! Samorząd Uczniowski zorganizował wspaniały charytatywny kiermasz wielkanocny, a uczniowie oraz ich rodzice włożyli ogrom pracy, aby uczynić go niezapomnianym.

Na kiermaszu mogliśmy znaleźć wiele różności - od kuszących ciasteczek po urocze ozdoby wielkanocne. Większość z nich została wykonana przez naszych zdolnych uczniów i rodziców, za co serdecznie dziękujemy.

Ale to nie wszystko! Dzięki wspaniałemu zaangażowaniu wszystkich, udało nam się zebrać 3508,23 złotych! To ogromna suma, która teraz posłuży do przygotowania paczek świątecznych dla rodzin z naszej szkoły, tych najbardziej potrzebujących.

Kochani Wasza hojność i współpraca sprawiły, że możemy wnieść radość i nadzieję w życie wielu osób w tym świątecznym czasie.

Tradycyjnie już nie mogło zabraknąć konkursów, które dodatkowo umilały nam ten dzień! Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie na najlepsze ciasto oraz najpiękniejszą ozdobę wielkanocną. Jury miało duży kłopot z wyłonieniem zwycięzców.

W konkursie na najpiękniej ozdobione ciasto nagrodzono:

I miejsce – Staś Winkiewicz z kl. 1a

II miejsce – Agata Urbaniak z kl. 4a

III miejsce – Maks, Olek i Gabryś Jelonkowie z kl. 0a i 4b

Wyróżnieni: Julia Czernych z kl. 5a, Hania Więcek z kl. 1b, Kacper Dołoszycki z kl. 4cs i Wiktor Mitkiewicz z klasy 5cs

Natomiast w konkursie na najciekawszą ozdobę wielkanocną nagrodzono:

I miejsce – Zuzia Cołbecka z kl. 5cs i Tymon Wereda z kl. 2a

II miejsce – Wiktor Mitkiewicz z kl. 5cs

III miejsce – Nadia Lipka-Wszołczyk z kl. 1b i Amelia Grzona z kl. 0b

Wyróżnienie: Jagna Sobczyk z kl. 4a, Ula Szychowska z kl. 1b, Iga Rabcewicz z kl. 5b, Kuba Bronakowski z kl. 2b, Kornelia Strzyż z kl. 3b oraz Szymon Jesionowski z kl. 2b

Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy waszego talentu i kreatywności!

Dziękujemy uczestnikom, rodzicom, nauczycielom oraz wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę! Wasze dobre serca sprawiły, że ta wielkanocny czas stał się wyjątkowym momentem solidarności i wspólnoty. 🌟🥚