🌸✨ Dzień Kobiet w naszej szkole był niezapomniany! 🌷🎉
8 marca mieliśmy okazję uczcić wszystkie niesamowite kobiety w naszym otoczeniu podczas wyjątkowego Dnia Kobiet. 🎀🍬 Na korytarzach było gwarno, dużo słodyczy i kwiatów, ale przede wszystkim pełno radości i uśmiechu!
Podczas apelu mieliśmy także wybory Dziewczyny Roku 2024. W klasach 0-3 triumfowała Maja z klasy 3b, a w klasach 4-8 to Pola z klasy 4cs zdobyła to prestiżowe wyróżnienie. 🌟👑 Jury oceniało nie tylko umiejętności, ale także wiedzę i wyczucie piękna, co uczyniło to wydarzenie jeszcze bardziej ekscytującym.
Serdecznie gratulujemy wszystkim odważnym uczennicom, które wzięły udział w zabawie! 💐💪 Wasza kreatywność i entuzjazm sprawiły, że ten dzień był niezapomniany. 🥳
Dziękujemy również przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego, którzy nie tylko zorganizowali to wspaniałe wydarzenie, ale także każdej damie wręczyli słodki poczęstunek. 🍭🎁
Dziewczyny, jesteście niesamowite! 💖 Niech ten Dzień Kobiet będzie dla Was wyjątkowy, tak jak wyjątkowe jesteście same! 🌷🌟