14 października to Dzień Edukacji Narodowej – święto uroczyście obchodzone w naszej szkole. Samorząd Uczniowski i wszyscy uczniowie już wcześniej przygotowywali się na ten dzień. Były ciasta, słodkie upominki, kartki z życzeniami, rysowanie portretów, wywiady z nauczycielami oraz koncert życzeń. W radiowęźle odbyło się karaoke z solistką Panią Sylwią Teschner wspomaganą przez innych nauczycieli. Wszyscy głośno śpiewali „Ale jazz” Sannah. Każdy pracownik Siódemki od przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego otrzymał słodki poczęstunek z życzeniami. Panie Dyrektor dostały w upominku portrety narysowany przez uczennice z klasy 7.Mamy nadzieję, że wszyscy pracownicy szkoły i nasi uczniowie miło spędzili ten dzień😀👍😀.