Rozstrzygnięcie IV Dzielnicowego Konkursu Plastycznego „Kartka Wielkanocna”

Tradycja robienia kartek świątecznych sięga czasów starożytności. Dlatego też w Dzielnicy Matarnia, w naszej szkole cztery lata temu powstał pomysł organizacji Dzielnicowego konkursu plastycznego na najładniejszą kartkę z okazji Świąt Wielkanocnych.

Konkurs adresowany jest do wszystkich dzieci uczęszczających do placówek oświatowych w naszej dzielnicy. Wpłynęło wiele pięknych prac.

Wyłonienie zwycięzców sprawiło dużo kłopotu Jury pod przewodnictwem Pani Dyrektor Mirosławy Krause. Obrady były długie i burzliwe

Poniżej prezentujemy wyniki.

Dziękujemy dzieciom za udział oraz rodzicom i nauczycielom za pomoc w realizacji.

Dziękujemy też sponsorom: Radzie Dzielnicy Matarnia, Radzie Rodziców SP nr 7 im. mjr. Mieczysława Słabego w Gdańsku oraz Klubowi Dziecięcemu "Radość Maluszka" za pomoc w sfinansowaniu upominków dla zwycięzców.

Gratulujemy laureatom konkursu!

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone w maju.

Oto lista zwycięzców:

KATEGORIA PRZEDSZKOLAKI

I miejsce Ignacy Dudek P43

II miejsce Amelia Grzona P43

III miejsce Wiktoria Strzyż P43

KATEGORIA KLASY 0-3

I miejsce Anna Turowska 0a

II miejsce Nadia Lipka-Wszołczyk 0b

III miejsce Laura Dudek 2a i Władysław Dera 0b

KATEGORIA KLASY 4-8

I miejsce Helena Rola 6a

II miejsce Kalina Rejszel 4b

III miejsce Adrianna Badziong 5a

WYRÓŻNIENI: Katarzyna Wojdyła, Blanka Nowakowska, Hanna Maryjanowska, Anna Dziąba, Hanna Więcek, Maja Rola.