W dniach 3-4 lutego gościmy w naszej szkole woluntariuszy programu Euroweek. Przyjechali, aby przeprowadzić warsztaty z języka angielskiego.

W poniedziałek, na początek były "lodołamacze" w formie gimnastyki i tańców. Już rozluźnieni i pełni energii, uczniowie zaczęli zajęcia w grupach, tworząc własne aplikacje, pokemony czy rywalizując w zabawnych grach. Maya oprowadziła nas po najciekawszych miejscach swojego kraju, Peru. Szkoda, że to tak daleko, ale kto wie, one day...?

We wtorek kolejny dzień z Euroweekiem. Emocje ciągle na wysokim poziomie. Reklama, nowy superbohater, czy aplikacja dla osób niepełnosprawnych? Nie ma problemu. Dla uczniów to świetna okazja do wspólnej pracy twórczej i zabawy.