13 grudnia tradycyjnie w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz ciast i ozdób świątecznych🎅🎄. Wzięli w nim udział uczniowie klas 0 – 8 oraz rodzice, którzy tłumnie przybyli na zebrania klasowe. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie: oryginalne ozdoby choinkowe, niebanalne kartki świąteczne, przepyszne pierniczki, drobiazgi pod choinkę, stroiki oraz wiele przepysznych ciast🍰. Wszystko zostało wykonane własnoręcznie przez uczniów, rodziców i nauczycieli z naszej szkoły.
W ten sposób włączyliśmy się w akcję pomocy dla męża naszej koleżanki, nauczycielki oddziału przedszkolnego „Rocznica ślubu w cieniu TRAGEDII! Arek Was potrzebuje!”.
Dzięki życzliwości i zaangażowaniu rodziców, uczniów, wychowawców i nauczycieli udało nam się zebrać imponującą kwotę prawie 5700 zł, która w całości zostanie przekazana na leczenie i rehabilitację Pana Arka👍.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w kiermaszu i wsparli naszą akcję.
Drodzy Rodzice, Uczniowie, Wychowawcy i Nauczyciele, dzięki Waszej solidarności pokazaliśmy, że wspólna praca w szczytnym celu może dać wiele radości i satysfakcji. Udowodniliście, że jesteście wrażliwi na potrzeby innych. Dziękujemy!
Pomaganie jest dobre!