Mija drugi tydzień ferii zimowych i naszego zimowiska. Chcielibyśmy jeszcze zostać choćby jeden tydzień- dzieci mówią, że z nocowaniem. Jest nam razem świetnie- bawimy się w grupach lub wszyscy razem, przez co poznaliśmy te koleżanki i kolegów, których mijaliśmy dotąd na holu w szkole. Najbardziej lubimy wycieczki. Byliśmy już w LOOPY'S WORLD. Chodzimy na spacery do naszego lasu i choć nie ma śniegu- super się bawimy- w podchody, w berka i w chowanego. Byliśmy też na łyżwach na Lodowisku Miejskim w Gdańsku, tam była prawdziwa zima i mróz. Było kupa śmiechu z tych co ślizgali się nie na łyżwach tylko na kolanach albo brzuchu, bo się przewracali na lodzie. Ale cali i zdrowi wróciliśmy do szkoły na gorący obiadek. Kilkanaście osób nie chciało iść na lodowisko i razem z panią Renią i Mirką zwiedzali nasz piękny Gdańsk. Była piękna pogoda i Gdańsk był jeszcze ładniejszy niż go zapamiętaliśmy.
W związku z rocznicą śmierci naszego Pana Prezydenta Adamowicza zapaliliśmy też świecę przy jego grobie w Kościele Mariackim. Chcemy Go dobrze wspominać bo pamiętamy jak podobało Się Panu Prezydentowi w naszej Szkole gdy otwierał uroczyście naszego Orlika, którego Mu zawdzięczamy.
Mieliśmy też jeden dzień warsztatów kulinarnych z Panią Renią i sami robiliśmy gofry. Były pycha- szczególnie te z bitą śmietaną i z czekoladą. Mniam.
Dzisiaj byliśmy w kinie Helios na filmie "Tajni i fajni".

Do zobaczenia w wakacje- my już rezerwujemy miejsca a Ty?