Jednorazowe Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska

• Wniosek o stypendium wraz z załącznikami należy złożyć u wicedyrektora szkoły (pokój nr 7 na parterze) lub w sekretariacie szkoły.
  • Załączniki do wniosku:  PODPISANA KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH, OŚWIADCZENIE DO WYPŁATY STYPENDIUM, DYPLOMY/CERTYFIKATY/ZAŚWIADCZENIA ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA, ZAŚWIADCZENIE O WOLONTARIACIE.
  • Dyplomy, certyfikaty tylko za ten rok szkolny.
Należy dokładnie zapoznać się z regulaminem (bardzo dobre zachowanie ucznia, wolontariat, od klasy IV, pozostałe dokumenty wymagane kategorią (wpisać właściwą) - to bardzo ważne, ponieważ absolutnie nie może to być tylko np. "uczestniczył/a", "został/a wyróżniony/a" itp., certyfikaty, dyplomy powinny być imienne i wystawione przez organizatora zawodów).
Wniosek musi być uzupełniony przez wychowawcę i potem zatwierdzony przez radę pedagogiczną.
Po zatwierdzeniu zostaje przez szkołę wprowadzony do systemu elektronicznego konkursów.
Wg ostatniego regulaminu można składać do 30 sierpnia br.
Zwracamy się z prośbą o nieodkładanie składania wniosków na ostatnią chwilę. Jeśli to możliwe przynieść do 23 czerwca 2023 r. Zdążymy wcześniej zatwierdzić i wychowawca zrobi potrzebny wpis.