ZIMOWE PÓŁKOLONIE W NASZEJ SZKOLE

Nasze półkolonie zimowe zakończyły się, a nasi podopieczni miło i wesoło spędzili czas😀  Bawiliśmy się w Loopy's World, poznaliśmy tajemnice matemblewskiej okolicy. Trzeci dzień spędziliśmy w Centrum Nauki Eksperyment.Byliśmy w kinie na filmie pt. "Potworna rodzinka 2".

Wszystkie dzieci brały udział w konkursie "Dźwigi przed szkołą", który zakończył się w piątek.

Piękne nagrody i dyplomy wręczył Pan Marian Kosecki - Prezes Zarządu PORTAL Sp. z o.o. Dziękujemy za ufundowanie upominków🏗🏗🏗.
W kategorii klasy 0-1 nagrodzono prace: Kuby Zmudy kl. 1b, Antka Dębowskiego kl. 1b, Majki Wiśniewskiej kl. 1b i Kuby Hoffmanna kl. 1a.
W kategorii klasy 2-6 nagrody przyznano dla: Kuby Osipowa, Majki Blinkiewicz, Kuby Mulawy i Szymona Osipowa.
Zwycięzcom gratulujemy🏆🏆🏆