Dnia 30.09.2020r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W tym roku trochę nietypowo, bo głosy były oddawane w klasach. Wybory były poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu.
Komisja w składzie: Pani Danuta Sadowska-Barankiewicz, Weronika Tonko, Martyna Wieczorek, Emilia Melon, po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniła następujące osoby do SU:
Przewodniczący: Filip Walczak
Zastępca przewodniczącego: Szymon Szmit
Sekretarz: Radosław Kulesza
Organizując wybory do Samorządu Szkolnego pokazujemy uczniom i uczennicom, że ich głos ma znaczenie i zachęcamy ich w ten sposób do wyrażania własnego zdania. Aktywny udział w wyborach do Samorządu Uczniowskiego to świetna lekcja demokracji. Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział. Głosującym za wysoką frekwencję, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.