Szanowni Państwo,
W związku z projektem "Klasy sportowe 2022" zapraszamy Państwa wraz z dziećmi z rocznika 2011/2012 na testy sprawnościowe oraz spotkanie organizacyjne.

W niedzielę 05.06.2022 o godzinie 19:00 na obiektach sportowych Akademii Piłkarskiej Jaguar Gdańsk odbędą się kolejne testy do klas sportowych organizowanych wspólnie z Szkoła Podstawowa nr 7 im. mjra Mieczysława Słabego w Gdańsku.

· Zapraszamy wszystkich zawodników z rocznika 2011 i 2012 Uwaga‼️ Dołączając do projektu klas sportowych nie musisz zmieniać swojej przynależności klubowej.

· realizowane są programy nauczania uwzględniające podstawę programową,

· realizowane są zajęcia edukacyjne w wymiarze nie niższym niż wymiar obowiązkowych zajęć edukacyjnych określony w ramowym planie nauczania,

· stosuje się odpowiednie zasady klasyfikowania i promowania uczniów,

· prowadzi się dokumentację przebiegu nauczania,

· kompleksowo przygotowuje się uczniów do Egzaminu Ósmoklasisty.

Co nas wyróżnia?

· wychowanie poprzez sport

· 10 treningów

· wysoki poziom nauczania

· projekt transportu dzieci do szkoły i z treningów do domu (dedykowany autokar) *

· zajęcia na basenie

· dodatkowe zajęcia Judo

· dodatkowe zajęcia z gimnastyki

· dodatkowy angielski

*- dodatkowa opłata

Zajęcia zarówno sportowe jak i edukacyjne prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów i nauczycieli. Zawodnicy trenujący w naszych klasach sportowych mają zapewniony transport na treningi, 10 godzin treningu piłkarskiego w tygodniu, wyjazdy na turnieje i obozy, zajęcia na basenie, judo, gimnastyka oraz dodatkową lekcję języka angielskiego w tygodniu.

Treningi dobrane są odpowiednio do wieku młodych sportowców i dają im możliwość zarówno do doskonalenia się w tematyce piłkarskiej jak i pozwalają na świetną zabawę oraz radość z przebywania w środowisku rówieśników o tych samych zainteresowaniach i pasjach.

DOKUMENTY REKRUTACYJE

Bardzo prosimy o pobranie i wypełnienie dokumentów rekrutacyjnych. Wszystkie niezbędne dokumenty znajdą Państwo poniżej w plikach do pobrania. Po wypełnieniu i podpisaniu prosimy o przesłanie skanu na adres mailowy: m.jadanowski@jaguargdansk.pl