Dzień Czapki

Dziś w naszej szkole SU zorganizował nietypowe święto -Dzień Czapki
Pojawiły się więc na głowach  naszych uczniów i te duże i te małe,  i te bardziej wytworne  i te mniej eleganckie, i te odświętne i te codzienne.
Część z nich wykonana własnoręcznie lub z pomocą rodziców i ozdobionych według własnego pomysłu. Wszyscy bardzo się starali, ponieważ został ogłoszony konkurs na najpiękniejsze i nietypowe nakrycie głowy. Każda klasa wyłoniła swoich reprezentantów, którzy potem zmierzyli się w ogólnoszkolnym konkursie. Jury na czele z Panią Dyrektor miało bardzo ciężki orzech do zgryzienia, jednak po burzliwych obradach zdecydowano przyznać poszczególne miejsca:

Główna nagroda w kategorii SUPER NAKRYCIE GŁOWY – Kornelia Strzyż z kl. 0a

W kategorii klas 0 –III:

I miejsce Natalia Kusz kl. IIb

II miejsce Leon Pająk kl. Ia

III miejsce Maciej Wawer kl. IIb

Wyróżnienia: Agata Rutkowska (kl. IIa), Antonina Pająk (kl. IIb), Zofia Gocałek (kl. IIIa), Zuzanna Sudujko (kl. 0b), Michał Majewski (kl. 1b)

W kategorii klas IV – VIII:

I miejsce Nikodem Dąbrowski (kl. VIc)

II miejsce Jagoda Grajewska (kl. Va)

III miejsce Paweł Borsich (kl. IVa)

Wyróżnienia: Matylda Lewandowska (VIIIb), Agata Walenciej (kl. VIc)

Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za dobrą zabawę.