Dzień Otwarty on-line w Szkole Podstawowej nr 7 w Gdańsku

W tym roku nie mogliśmy zaprosić Państwa na Dzień Otwarty Szkoły, więc proponujemy odwiedzić nas wirtualnie. Specjalnie DLA WAS powstał ten filmik. Będzie nam miło, jeśli udostępnicie nasz film dalej. Niech wszyscy dowiedzą się, jak w naszej Siódemce jest fajnie.

Zapisy na rok szkolny 2022/2023

do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych

Zapisy do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 7 odbywać się będą w dniach od 07.03.2022r. (od g.12.00) do 18.03.2022r. (do g.16.00).

Wszelkie informacje są na bieżąco aktualizowane są na stronie naszej szkoły:

dla oddziałów 0:

dla klas pierwszych:

Rodzicu/ opiekunie, jeśli masz wątpliwości lub pytania:

Czy moje dziecko jest gotowe, by pójść do zerówki szkolnej? Najprawdopodobniej TAK, jeżeli:

• lubi zdobywać nowe umiejętności
  • ciekawi je poznawanie świata
  • zadaje pytania i słucha odpowiedzi
  • chętnie rysuje
  • zna nazwy kolorów
  • współdziała z rówieśnikami i dorosłymi

Chcesz się upewnić? Specjaliści w przedszkolach, szkołach podstawowych oraz poradniach psychologiczno-pedagogicznych czekają, aby udzielić Ci wsparcia i odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania.

Czy zerówka szkolna jest gotowa, by przyjąć Twoje dziecko? TAK, ponieważ tak jak przedszkole:

·      zapewnia całodzienne wyżywienie

·      gwarantuje 10-godzinną bezpłatną opiekę

·      zapewnia opiekę podczas ferii zimowych i letnich w ramach organizowanego dyżur

·      gwarantuje wykwalifikowanych nauczycieli

·      zapewnia dostęp do bogatej infrastruktury szkolnej, w tym również wydzielonej przestrzeni do zabawy i gier sportowych