11 LISTOPADA - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Nasza szkoła dziś obchodziła Narodowe Święto Niepodległości. Jest to dla nas dzień szczególny – będący upamiętnieniem zmagań o to, co dla nas Polaków jest szczególnie ważne – wolność.
Tegoroczne obchody Święta Niepodległości były inne, ale zarazem wyjątkowe. Nie odbył się uroczysty apel w naszej auli, nie przyszliśmy wszyscy do szkoły ubrani w barwy narodowe. Nie oznacza to jednak, że ten ważny dla nas wszystkich dzień nie został upamiętniony. Cała szkoła brała udział w akcji #SzkołaDoHymnu. O godzinie 11.11. nasze zerówki stacjonarnie🎙🎼🇵🇱, a pozostałe klasy on line🇵🇱🎼💻 w swoich Zespołach Klasowych Microsoft Teams zaśpiewały Mazurka Dąbrowskiego. Czytaliśmy utwory patriotyczne, redagowaliśmy notatki, śpiewaliśmy pieśni o wojence, rysowaliśmy i malowaliśmy, poznawaliśmy drogę Polaków do wymarzonej wolności❤️🇵🇱❤️.
Nasi Uczniowie pamiętają o zasługach przodków i starają się jak najpiękniej oddać im cześć!🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱