"Kluczem do edukacji jest przeżycie piękna”

Dziś w Szkole Podstawowej nr 7 pożegnaliśmy naszych wspaniałych uczniów z klas 8. Nie obyło się bez wzruszeń, łez i pełnych ciepła uśmiechów przy wspominaniu minionych ośmiu czasem nawet dziewięciu lat. Panie Dyrektor Mirosława Krause i Iwona Trzaskowska, Wychowaczynie Dorota Szepelowska i Danuta Sadowska oraz Pani Asia Gaczoł-Dyba  pożegnały uczniów  ciepłymi słowami. Najlepsi zostali uhonorowani nagrodami i dyplomami. Nagrodę Dyrektora otrzymali Alicja Skiba i Adam Gołaszewski. Uczniowie odwdzięczyli się dyrekcji oraz wychowawcom żegnając ich przygotowanymi pamiątkami. Natalia Liszniańska przeczytała wzruszające przemówienie, a Adam Gołaszewski umilił akademię swoim śpiewem. Mamy nadzieję, że ósmoklasiści mile będą wspominać lata spędzone w naszej Siódemce. Dyrekcja, nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły życzą Wam drodzy już Absolwenci  powodzenia w podejmowaniu życiowych decyzji oraz miłego i bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału w serwisie YouTube, tam krótka relacja KLIKNIJ TUTAJ >>>