W piątek 6 grudnia w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Dzięki uprzejmości Rady Dzielnicy Matarnia, która była organizatorem spotkania odbyły się Mikołajkowe Warsztaty Tworzenia Kosmetyków naturalnych. W zajęciach uczestniczyły dziewczynki z klas 8. W trakcie spotkania, każda uczestniczka mogła własnoręcznie wykonać krem do twarzy odpowiedni dla swojej skóry i pachnące saszetki zapachowe. Pani prowadząca  cały czas czuwała nad prawidłowym i bezpiecznym przebiegiem prac, a jednocześnie przekazywała uczestniczkom mnóstwo bardzo ciekawych i cennych porad dotyczących pielęgnacji twarzy i ciała. Po wykonaniu, wszystkie produkty zostały pięknie przyozdobione i zapakowane.

Wszyscy doskonale się bawili, panowała SUPER atmosfera.
Mamy nadzieje, że to nie ostatnie takie warsztaty w naszej szkole. … Już czekamy na kolejne .