Wiek naszych dzieci jest doskonałym okresem do rozbudzania zainteresowań czytelniczych.

Dlatego uwielbiamy środowe poranki, kiedy odwiedza nas Pan Łukasz Zagórski i czyta nam kolejne przygody Kici Koci autorstwa Anity Głowińskiej. Tytułowa rezolutna kotka wraz z wyrozumiałymi opiekunami odkrywa świat i uczy się najważniejszych zasad w codziennym życiu. W dzisiejszej historii Kicia Kocia wraz z babcią przygotowują deser, a potem sprzątają. Śmieci w zależności od rodzaju powinny trafić do odpowiednich kubłów. Kicia Kocia dobrze wie, jakie ważne dla ludzi i zwierząt jest segregowanie śmieci i dbanie o jak najoszczędniejsze używanie plastikowych opakowań. Podzisiejszym czytaniu kolorowe oznaczenia na pojemnikach nie będą tajemnicą dla naszych dzieci!!!

Nie możemy doczekać się kolejnego spotkania i kolejnej ciekawej historii Kici Koci.