7 listopada 2019 w naszej szkole odbył się kiermasz charytatywny, którego celem była zbiórka pieniędzy na budowę Holistycznego Centrum Wsparcia Po Stracie Emocja Hospicjum Pomorze Dzieciom . Organizatorami akcji były klasy 0A i 8A wraz z paniami Dorotą Szepelowską, Agnieszką Sebb i Karoliną Gala przy współpracy Klubu Dziecięcego „Radość Maluszka” i Szkolnego Koła Caritas. Było kolorowo, gwarnie i wesoło. No i – oczywiście – smacznie. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród kupujących zarówno uczniów, nauczycieli, jak i gości i zakończył się sukcesem! Odwiedzili nas m.in. Panie Dyrektor Mirosława Krause i Iwona Trzaskowska, maluszki z Klubu Maluszka, a nad całością czuwała i wspierała nas Pani Agnieszka Szturgulewska z Hospicjum Pomorze Dzieciom.  Wszystko zostało sprzedane! Według naszych obliczeń zebraliśmy 2150zł.

Pamiętajmy - nie byłoby wielkiego sukcesu, gdyby nieoceniona pomoc uczniów, nauczycieli i kochanych rodziców!  Wszystkim kupującym oraz tym, którzy przyczynili się do sukcesu kiermaszu: SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!!

Równocześnie przypominamy, że do końca miesiąca trwa zbiórka nowych zabawek, które będą prezentami mikołajkowymi dla Podopiecznych Fundacji Pomorze Dzieciom.