Dzisiaj w naszej szkole przeżyliśmy mikołajkowy najazd. Od rana po korytarzach przechadzali się uczniowie w czapkach  mikołajkowych i strojach z motywami świątecznymi. Z radiowęzła rozbrzmiewała świąteczna muzyka. Było czerwono, wesoło i nastrojowo.
 6 grudnia także na piętrze "urosła" nam prawdziwa choinka :).Każda ozdoba, którą uczniowie przystrajali drzewko to rękodzieło poszczególnych klas. Ozdoby wykonano na godzinach wychowawczych. Kreatywność uczniów zaskoczyła nas wszystkich, bo pojawiły się: aniołki, kolorowe łańcuchy, bombki itp.
Nasza "zielona panna" będzie nam umilała czas pozostały do Świąt w nastrojowej świątecznej atmosferze.
Dzisiaj w ramach projektu "Myślę czuję działam" kolejne przygotowania do świąt. W tygodniu postawiona choinka w portierni z ozdobami zrobionymi na technice. W klasie 1A jest nawet świąteczny kominek. Oto fotorelacja.